FRP Services, s.r.o.

Od začiatku roka 2013 sme výrobcom a dodávateľom moderného zvolávacieho systému pre jednotky požiarnej ochrany pod názvom FIREPORT. Po dvoch rokoch prevádzky v službách jednotiek dobrovoľných hasičov sa FIREPORT sa stal synonymom pre rýchle a spoľahlivé zvolávanie záchranných zložiek.

Sme profesionáli v operačnom riadení hasičských záchranných zborov. V ďaka tomu sa na našu službu spoliehajú nielen jednotky dobrovoľných hasičov, ale aj ďalšie zložky integrovaného záchranného systému v Českej Republike.

V ďaka prepracovanému systému sme v roku 2015 sa začali aktívne podieľať na zvolávaní jednotiek dobrovoľných hasičov na Slovensku, kde sa FIREPORT postupne stáva stále vyhľadávanejším riešením.

Sme hrdí na to, že sme súčasťou integrovaného záchranného systému a podieľame sa na záchrane nielen ľudských životov.

 
 

Vieme čo Vás páli

FIREPORT sa neustále vyvíja a rozširuje. Všetky podnety z radou hasičov postupne spracúvame a uvádzame do praktického života. Funkcie FIREPORTu tak postupne nadobúdajú a čím ďalej viac uľahčujú prácu všetkým, ktorý ho pri svojej činnosti používajú. Sme vďačný všetkým, ktorý sa zo svojimi nápadmi podieľali na plynulom rozvoji FIREPORTu.

Vedenie spoločnosti

Lukáš Bartůněk

vedúci obchodu a marketingu

Vít Novák

vedúci prevádzky

David Hrádek

vedúci vývoja

Spoľahnite sa

Sme nielen dodávateľom produktu FIREPORT, ale zároveň 24 hodín denne dohliadame a spravujeme kompletnú funkčnosť celého systému a to vďaka bezchybne nastavenej spolupráci s HaZZ daných krajov. Vďaka podpore krajských hasičských záchranných zborov sme schopní poskytovať službu, na ktorú sa môžete pri Vašich činnostiach spoľahnúť.

Sme hasiči rovnako ako Vy, preto vieme, čo Vás páli a vďaka tomu vieme, na čom musíme a budeme pracovať.

Sme vždy o krok vpred...

Váš Tím Fireport

Napíšte nám